A Mosolyzóna egy prémium autósiskola, ahol megkülönböztetett figyelem mellett fogod megtanulni az autóvezetést.

Előnyök az autósiskolánkban:

• Már a KRESZ-nél is alkalmazkodunk a Te idődhöz. (reggel, este, illetve távoktatással e-learningben)
  • Ha nem vagy 100%-osan elégedett az adott órai munkával, akkor azonnal visszafizetjük az árát!
  • A Kreszprofesszor tankönyvéből tanulhatsz, plusz megkapod az összes vizsgakérdést.
  • Fizethetsz több részletben, utólag, kedvezményesen vagy ahogy Neked a legjobban megfelel.
  • Választhatsz 30 vagy 50 órás vezetési csomagot is, hogy még biztosabban mehess el a vizsgákra.

Új! 20 éves kor alattiaknak, valamint a a CSED-en, GYED-en és GYES-en lévő édesanyáknak,  a jogsiszerzéshez 25.000 forint állami támogatás jár. Beiratkozásnál ne felejts el erre rákérdezni!

Kiknek ajánljuk a Mosolyzónát?
  • Azoknak, akik minőségi szolgáltatást szeretnének és nem tömegoktatást.
  • Akik meg is szeretnének tanulni vezetni, és nem csak egy papírt szerezni.
  • Azoknak, akiknek számít a normális hangnem és a türelmes bánásmód.
Kiknek nem ajánljuk ezt az autósiskolát?
  • Azoknak nem, akiknek csak az a fontos, hogy minél olcsóbb legyen egy szolgáltatás.
  • Azoknak nem, akik másik iskolából úgy jönnének át hozzánk, hogy ott már sokat vezettek.
  • Azoknak sem, akik nem tudnak feljárni Budapestre oktatásra és járművezetésre.

Ha már van jogosítványod, de régen nem vezettél, mindenképpen érdemes felújítani a tudásodat! Üzenj Te is!

Segítőid, akikhez bizalommal fordulhatsz:

Pető Attila

a Kreszprofesszor

Az iskola vezetője és szakmai irányítója.

Lipcsei Levente

irodavezető

Az iroda vezetője és ügyintézője.

Vázsonyi Erik

ügyfélszolgálati vezető

A tanulói kapcsolattartás felelőse.

© Mosolyzóna Autósiskola | Iroda: 1088 Budapest Krúdy u. 16. fszt. 3. | Nyitvatartás: Hétfő: 9:00 – 17:45, Kedd: 12:30 – 17:00, Szerda: 11:00 – 17:00, Csütörtök: 12:30 – 17:00, Péntek: 11:00 – 15:00 | Email: mosolyzona@gmail.com | Bankszámla számunk átutaláshoz: Jogsiszoft Kft.   12010855-01164374-00100009 | Pető Attila iskolavezető telefonja: 06-70-389-6066 (ha nem tudná felvenni, írj sms-t, vissza fog hívni.)   | Felnőttképzési tevékenység nyilvántartási száma: B/2020/000180